Opinie

„Kolejny raz się przekonałem ze system rezerwacyjny działa wyśmienicie. Polecam”

„Nie mam zastrzeżeń.Wszystko zgodne z opisem.”

„Bardzo dobra i szybka informacja.”

„Szybka rezerwacja. System rezerwacji bajka Wole chyba nawet niż booking ”

„Działanie systemu rezerwacyjnego bardzo proste, przejrzysta strona i bardzo dobre opisy apartamentów wraz ze zdjeciami, bardzo korzystna rzecza była także mozliwosc zmiany rezrwacji oraz płatność Właścicielowi na miejscu. ”

„System przyjazny użytkownikowi”

„Brak mozliwosci posortowania apartamemntow wedlug np. ceny”

„Praca z wami to przyjemność. Pozdrawiam serdecznie!”

„Polecamy”

„Rezerwacja bardzo sprawna ze strony personelu. Zarówno znakomity kontakt jak uprzejmość, służenie radą, pomocą, spełnianie życzeń i szybka reakcja na zadawane przez nas pytania dotyczące rezerwacji .Jestem bardzo zadowolony z rozmowy z konsultantem Waszego Serwisu i załatwieniem pobytu przez Wasz System Rezerwacji i ponownie przy następnej okazji będę z niej korzystał.”

„Super szybko”

„System rezerwacyjny jest bardzo dobry , wszystkie informacje są poprawne i zgodne z opisem . Dziękuje na pewno skorzystam z tego serwisu ponownie . ”

„Polecam :) Miła obsługa :)”

„Jestem bardzo zadowolona gdyż po raz kolejny korzystaliśmy z waszych usług. Pani która miała dyżur w sobotę 04.11.2017 około godziny 17 bardzo nam pomogła z rozwiązaniem problemu, za co jestesmy bardzo wdzięczni gdyż nie zostawiła nas z problemem samych . Naprawdę dziękujemy tej Pani za pomoc i gratulujemy wspaniałego Pracownika . Pozdrawiam serdecznie. ”

„Jak zawsze wszystko świetnie działa :-)”

„Rezerwacja bardzo sprawna”

„Szybka reakcja na zapytanie o termin i cenę, precyzyjne informacje. Nic dodać, nic ująć”

„Doskonala organizacja. Jestem zachwycona. Dziekuje bardzo za wspanialy pobyt. Danuta J.”

„POLECAM”

„Polecam , szybka reakcja i odpowiedzi na pytania, miła , rzetelna obsługa przychylna do realizacji specjalnych próśb . Polecam”

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ]   >>   

Copyright inTurs.net 2017.